Zarzadzanie flota w firmie

Symfonia Sage to zintegrowany pakiet, który wspomaga zarządzanie w niskich i niewielkich firmach. Sposób ten kompleksowo wspomaga zarządzanie codzienną pracą przedsiębiorstwa, zwykle w obrębie ewidencji i obsługi zdarzeń gospodarczych. Umożliwia tym jedynym uzyskanie precyzyjnych informacji, które są istotne przy podejmowaniu decyzji.

Oprogramowanie wspomaga działanie marki w rozmiarach finansowo - księgowych, kadrowo - płacowych i sprzedażowych. Jest owo styl bardzo podatny, dający możliwość modyfikacji podstawowych ustawień (np. działów firmy, planu kont id.) oraz bycia swoich dokumentów, zestawień i raportów. Pozwoli na to idealny język raportów. Dzięki programowi możliwe jest wykonywanie ewidencji wielowalutowej. Program jest składnikiem bardzo zautomatyzowanym - wszystkie raporty i zestawienia organizowane są praktycznie przy pomocy jednego klawisza. Dane też w bezpośredni sposób można przenieść do programu Finanse i Księgowość. Wpływa w decydującym stopniu na uzdrowienie i przyspieszenie pracy, wprowadzone raz informacje popadają w nim zapisane również silna je później wielokrotnie wykorzystać. Program ten zapewnia również przyjście do całych wartościowych informacji - posiada rozbudowaną opcję filtrowania, sortowania bazy danych. Rozwinięta sprawozdawczość pozwala na krótką ocenę sytuacji gospodarczej firmy. Nie bez zadania jest prostota działania. Przygotowany zwłaszcza dla użytkowników podręcznik w oczywisty sposób tłumaczy prawdy jego pomagania, dodatkowo wbudowano w porządek dział pomocy, jakim można posłużyć się w jakimkolwiek momencie. Program zapewnia całkowite bezpieczeństwo pracy - kontroluje poprawność działań, chronologię i przypomina regularnie o potrzeb wykonania kopii. Nie liczy szans, aby do bazy danych dotarły osoby niepowołane a do ostatniego nieuprawnione. Możliwe jest wtedy dzięki specjalnemu systemowi haseł. Warto także wspomnieć, iż Symfonia Sage jest modułem nieustannie aktualizowanym i wychowywanym w badaj nowych przepisów (użytkownicy otrzymują automatyczne aktualizacje).