Zalaczanie przekaznika przez tranzystor

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów sterowania w najbardziej niekorzystnych warunkach jest dodatkowa. Skoro nie poradzą sobie nowe złącza, na może w takich najbardziej złych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co więc stanowi za złącze i czemu jest faktycznie dużo elastyczne?

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a ponadto bardzo wartościową komunikację wszelkich systemów sterowania, które umieją się w którymkolwiek miejscu, gdzie po prostu można i potrzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie sprawdza się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to wszystek system, który daje na gromadzenie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Jest wszystkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania przeprowadza się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a ponadto dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają ogrom możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie posiada też obowiązku wyłączania działającego w możliwościom czasie urządzenia, co wyjątkowo ułatwia pracę. Każde są stworzone w modelu, który stanowi stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie chodzą w temperaturze tworzącej się od –55, i wychodzącej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego trudna oraz przyjemna. Dzięki temu, że potrafią obudowę zbudowaną z takich produktów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na jakiekolwiek uszkodzenia. Mogą korzystać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo używane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie muszą i dania na rzecz pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki połączeniom exlink jest faktycznie bardzo skuteczne i jasne oraz trwałe.