Wlosy z karmelu

Moja kuzynka bardzo pożąda zabawy włosami, można godzinami ją głaskać, czesać a je upinać. Jest przy tymże właśnie zaangażowana, że chcąc żebym wszystko wyglądało prześlicznie potrafi jeden warkoczyk układać pięć razy, za każdym razem przyczepiając na nie akcesoria do włosów do włosów, lub wpina w nie spinki. Bardzo lubi szkolne przedstawienia i przygotowywanie się do nich. Jej nowa rola Królewny Śmieszki stara i oryginalna i musiała doskonałej fryzury i sukni. Na wstępie mama zaplotła jej kilka warkoczyków z położonymi w nie wstążkami. Wtedy ta urokliwa dziewczynka powiedziała nie, nie a nadal raz nie. Ładniej będę oczekiwała w kręconych włosach.... no i się zaczęło. Czterdzieści pięć minut zarządzania również ich układania. Wyglądała przepięknie jak ważna królewna. Tylko jak toż bywa z księżniczkami dość szybko ponownie zmieniła zdanie. Nie żądając się spośród ostatnim, że z rozpoczęcia układania się do spektaklu minęło już prawie dwie godziny. Nagle.... kompletnie zmieniła wizję, zaś w jej stylu brzmiało to nieco nic tak "nieeee, nie podoba mi się, w niczym nie przypominam królewny, co najwyżej jej podwładną". Zażyczyła sobie nową fryzurę, upięte włosy w postaci wypełnionego koka. Ponieważ oczywiście jak stworzyła wcześniej jesteśmy teraz przejście w upinaniu jej włosów to tymże zupełnie poszło nam wyjątkowo sprawnie. Jej mama z jakiejś strony ja z następnej natomiast w mało minut były przekonane.

http://borusja.pl/comarch-polkas/Oprogramowanie ERP - Polkas & Comarch

Polecam spinki do włosów firmy bubu-sklep