Wlosy uniesione od nasady

system kadrowy

Moja siostrzenica szczególnie kocha zabawy włosami, można całymi dniami ją głaskać, czesać także je upinać. Jest przy tymże rzeczywiście zaangażowana, że chcąc aby wszystko wyglądało prześlicznie potrafi jeden warkoczyk poprawiać kilkanaście razy, za jakimś razem wprowadzając na nie dodatki do włosów do włosów, lub wpina w nie spinki. Bardzo ceni szkolne spektakle i skończenie się do nich. Jej niedawna kreacja Królewny Żartownisi stara również lekka i potrzebowała idealnej fryzury i stroju. W głównej kolejności mama splotła jej kilka warkoczyków z położonymi w nie wstążkami. Później ta przeurocza jedenastolatka powiedziała nie, nie i wciąż raz nie. Ładniej będę patrzała w wnętrzach.... no i się zaczęło. Czterdzieści pięć minut podkręcania także ich modelowania. Wyglądała przepięknie jak prawdziwa księżniczka. A kiedy to bywa z arystokratkami dość szybko znowu zmieniła zdanie. Nie zaważając na ostatnie, że z rozpoczęcia wydawania się do realizacje upłyneło już prawie dwie godziny. Niespodziewanie.... całkowicie zmieniła wizję, a w jej stylu szło to trochę dużo tak "nieeee, ja właściwie nie chcęęęę, w niczym nie przypominam arystokratki, co najwyżej jej działającą". Wymyśliła sobie nową fryzurę, upięte włosy w kwestie luźnego koka. Na wesele tak jak stworzyła wcześniej jesteśmy już praktyka w upinaniu jej włosów to tym całkowicie poszło nam bardzo szybko. Jej mama z jakiejś strony ja z dodatkowej również w dwadzieścia chwili były znakomite.

Sprawdz gdzie kupić spinki do włosów