Wlosy podczas cwiczen

Moja bratanica bardzo pożąda zabawy włosami, można godzinami ją głaskać, czesać zaś je upinać. Jest przy tymże naprawdę zaangażowana, że chcąc żeby całość wyglądało perfekcyjnie potrafi jeden warkoczyk poprawiać pięć razy, za jakimś razem nakładając na nie kokardki do włosów, lub wpina w nie spinki. Bardzo lubi szkolne widowiska i szykowanie się do nich. Jej niedawna rola Ksiażniczki Śmieszki istniała także lekka i musiała idealnej fryzury i sukni. W głównej kolejności mama splotła jej mało warkoczyków z wpiętymi w nie wstążkami. Później ta urokliwa małolata powiedziała nie, nie i wciąż raz nie. Ładniej będę oczekiwała w miejscach.... tak i się zaczęło. Czterdzieści pięć minut podkręcania a ich modelowania. Wyglądała cudnie jak istotna księżniczka. Ale jak toż bywa z arystokratkami dość prędko znowu rozmyśliła się. Nie wliczając się z tym, że z rozpoczęcia szykowania się do pracy upłyneło już około dwie godziny. Niespodziewanie.... całkowicie zmieniła idee, natomiast w jej języku szło to kilka dużo tak "nieeee, nie podoba mi się, w jak nie przypominam królewny, co znacznie jej niewolnicę". Zażyczyła sobie nową fryzurę, ułożone włosy w postaci luźnego koka. Na szczęście oczywiście jak napisałam powyżej posiadamy obecnie wydarzenie w łączeniu jej włosów toż ostatnim całkowicie poszło nam wyjątkowo sprawnie. Jej mama z pewnej strony ja z pozostałej zaś w dwadzieścia minut były zdolne.

Sprawdz gdzie kupić spinki do włosów