Wlosy ombre czarne

Moja siostra szczególnie uwielbia zabawy włosami, można porami ją głaskać, czesać natomiast je upinać. Jest przy tym właśnie pochłonnięta, że chcąc żebym wszystko wyglądało prześlicznie potrafi jeden warkoczyk poprawiać pięć razy, za wszystkim razem przyczepiając na nie kokardki do włosów, lub wpina w nie zapinki. Bardzo lubi szkolne sztuki oraz wytworzenie się do nich. Jej niedawna rola Ksiażniczki Żartownisi istniała również radosna i musiała doskonałej fryzury i ubrania. Najpierw mama zaplotła jej mało warkoczyków z danymi w nie kokardkami. Później ta urokliwa jedenastolatka powiedziała nie, nie a znowu raz nie. Ładniej będę robiła w kręconych włosach.... tak i się zaczęło. Czterdzieści pięć minut podkręcania natomiast ich kierowania. Wyglądała prześlicznie jak ważna królowa. Tylko jak to chodzi z rozpieszczonymi dziewczynkami dość szybko znowu zmieniła zdanie. Nie obejmując się z ostatnim, że z początku tworzenia się do sztuki minęło już ponad dwie godziny. Niespodziewanie.... totalnie zmieniła idee, natomiast w jej stylu szło to chwila dużo tak "nieeee, ja właściwie nie chcęęęę, w niczym nie przypominam królewny, co znacznie jej podwładną". Zażyczyła sobie nową fryzurę, upięte włosy w twarzy wypełnionego koka. Bowiem tak jak stworzyła powyżej mamy obecnie poznanie w budowaniu jej włosów zatem tym razem poszło nam szczególnie sprawnie. Jej mama z pewnej strony ja z drugiej również w dwadzieścia chwili były przekonane.

Sprawdź ofertę spinek do włosów