Wlosy loki koki

Moja bratanica bardzo pożąda zabawy włosami, można godzinami ją głaskać, czesać również je upinać. Jest przy tym rzeczywiście zaangażowana, że chcąc żeby wszystko wyglądało perfekcyjnie potrafi jeden warkoczyk poprawiać pięć razy, za wszystkim razem nakładając na nie kokardki do włosów, lub wpina w nie spinki. Najbardziej lubi szkolne widowiska i zorganizowanie się do nich. Jej ostateczna kreacja Królowej Śmieszki była natomiast zabawna i potrzebowała perfekcyjnej fryzury i ubrania. Na kontakcie mama splotła jej niemało warkoczyków z położonymi w nie wstążkami. Wtedy ta urokliwa jedenastolatka powiedziała nie, nie a nadal raz nie. Dużo będę czekała w kręconych włosach.... tak i się zaczęło. Godzina kręcenia również ich modelowania. Wyglądała prześlicznie jak wielka królewna. A gdy wtedy pozostaje z księżniczkami dość prędko ponownie zmieniła zdanie. Nie biorąc się z obecnym, że z początku wykonywania się do spektaklu minęło już mało dwie godziny. Niespodziewanie.... totalnie zmieniła idee, oraz w jej mowie brzmiało to niemal więcej tak "nieeee, nie podoba mi się, w jak nie przypominam arystokratki, co daleko jej podwładną". Zażyczyła sobie nową fryzurę, ułożone włosy w istot wypełnionego koka. Skoro tak jak stworzyła wcześniej posiadamy już przejście w wykonywaniu jej włosów wtedy tym razem poszło nam szczególnie sprawnie. Jej mama z pewnej strony ja z różnej także w dwadzieścia minut były doskonałe.

Zobacz ofertę spinek do włosów