Wlosy jak len

Moja kuzynka bardzo lubi zabawy włosami, można godzinami ją głaskać, czesać dodatkowo je łączyć. Jest przy tymże właśnie zaangażowana, że chcąc żeby całość wyglądało prześlicznie potrafi jeden warkoczyk układać sześć razy, za każdym razem jedząc na nie urządzenia do włosów do włosów, lub wpina w nie zapinki. Najmocniej lubi szkolne gry i wykonywanie się do nich. Jej nowa rola Ksiażniczki Żartownisi istniała i oryginalna i potrzebowała doskonałej fryzury i ubrania. Na wstępie mama splotła jej mało warkoczyków z przymocowanymi w nie wstążkami. Później ta urokliwa dziewczynka powiedziała nie, nie a więcej raz nie. Ładniej będę czekała w lokach.... no i się zaczęło. Czterdzieści pięć minut podkręcania również ich modelowania. Wyglądała przepięknie jak wielka księżniczka. A jako więc chodzi z arystokratkami dość szybko ponownie zmieniła zdanie. Nie kalkulując się z ostatnim, że z początku szykowania się do popisu minęło już ponad dwie godziny. Nagle.... kompletnie zmieniła koncepcję, zaś w jej języku brzmiało to nieco nic tak "nieeee, ja właściwie nie chcęęęę, w niczym nie przypominam arystokratki, co znacznie jej zapewniającą". Zażądała sobie nową fryzurę, upięte włosy w sytuacje luźnego koka. Ponieważ tak jak napisałam wcześniej jesteśmy już sprawdzenie w projektowaniu jej włosów toż ostatnim zupełnie poszło nam nadzwyczajnie sprawnie. Jej matka z samej strony ja z następnej także w mało chwili były znakomite.

Najlepsze spinki do włosów dla dziewczenk