Wlosy indyjskie czy europejskie

Moja kuzynka bardzo pożąda zabawy włosami, można nieustannie ją głaskać, czesać i je łączyć. Jest przy tymże rzeczywiście pochłonnięta, że potrzebując aby całość wyglądało perfekcyjnie potrafi jeden warkoczyk układać sześć razy, za jakimś razem ubierając na nie kokardki do włosów, lub wpina w nie spinki. Najbardziej drodzy szkolne przedstawienia i stworzenie się do nich. Jej nowa kreacja Królowej Śmieszki istniała także lekka i chciałabym perfekcyjnej fryzury i sukni. Na starcie mama zaplotła jej kilkanaście warkoczyków z przymocowanymi w nie kokardkami. Później ta urocza jedenastolatka powiedziała nie, nie a ciągle raz nie. Właściwie będę wyglądała w zarządzanych włosach.... no i się zaczęło. Pół godziny kręcenia natomiast ich kierowania. Wyglądała przepięknie jak istotna księżniczka. Tylko gdy toż obcuje z arystokratkami dość szybko ponownie rozmyśliła się. Nie zaważając na to, że od rozpoczęcia produkowania się do widowiska upłyneło już prawie dwie godziny. Niespodziewanie.... całkowicie zmieniła pogląd, zaś w jej stylu szło to trochę nic tak "nieeee, nie podoba mi się, w niczym nie przypominam królowej, co znacznie jej podwładną". Zażyczyła sobie nową fryzurę, ułożone włosy w sytuacji luźnego koka. Ponieważ tak jak stworzyła powyżej mamy teraz przejście w stawianiu jej włosów więc tym całkowicie poszło nam dobrze szybko. Jej mama z samej strony ja z pozostałej zaś w parę minut były gotowe.

Sprawdź ofertę spinek do włosów