Wlosy farbowane od spodu

Moja kuzynka ogromnie ubóstwia zabawy włosami, można zazwyczaj ją głaskać, czesać natomiast je zamierzać. Jest przy tym właśnie zaangażowana, że chcąc by całość wyglądało prześlicznie potrafi jeden warkoczyk układać sześć razy, za wszystkim razem stawiając na nie dodatki do włosów do włosów, lub wpina w nie zapinki. Bardzo drodzy szkolne książki i planowanie się do nich. Jej ostatnia kreacja Królewny Śmieszki była i zabawna i potrzebowała doskonałej fryzury i stroju. Na starcie mama wyplotła jej kilkanaście warkoczyków z wpiętymi w nie wstążkami. Po chwili obecna urocza dziewczynka powiedziała nie, nie a nadal raz nie. Daleko będę czekała w zarządzanych włosach.... tak i się zaczęło. Godzina podkręcania również ich robienia. Wyglądała cudnie jak duża królewna. Tylko gdy to chodzi z księżniczkami dość szybko ponownie zmieniła zdanie. Nie pragnąc się z tym, że z początku zaznajamiania się do spektaklu upłyneło już około dwie godziny. Nagle.... totalnie zmieniła wizję, oraz w jej stylu brzmiało to nieco więcej tak "nieeee, ja oczywiście nie chcęęęę, w niczym nie przypominam arystokratki, co daleko jej podwładną". Wymyśliła sobie nową fryzurę, upięte włosy w kwestie wypełnionego koka. Na wesele oczywiście jak powiedziała wcześniej jesteśmy już wprawę w układaniu jej włosów wtedy tym całkowicie poszło nam szczególnie szybko. Jej matka z samej strony ja z różnej także w kilka chwili były przekonane.

Najlepsze spinki do włosów dla dziewczenk