Wlosy do cwiczen

Moja kuzynka szczególnie kocha zabawy włosami, można całymi dniami ją głaskać, czesać natomiast je upinać. Jest przy tym oczywiście zaangażowana, że chcąc żebym wszystko wyglądało idealnie potrafi jeden warkoczyk układać pięć razy, za wszystkim razem przyczepiając na nie kokardki do włosów, lub wpina w nie spinki. Najmocniej lubi szkolne wykonania i organizowanie się do nich. Jej nowa kreacja Królowej Żartownisi istniała natomiast oryginalna i musiała perfekcyjnej fryzury i ubrania. Na starcie mama splotła jej kilkanaście warkoczyków z danymi w nie wstążkami. Później ta piękna jedenastolatka powiedziała nie, nie a dodatkowo raz nie. Lepiej będę wyglądała w zarządzanych włosach.... tak i się zaczęło. Pół godziny zarządzania a ich pisania. Wyglądała przepięknie jak dobra królewna. Ale jak zatem pozostaje z arystokratkami dość szybko ponownie rozmyśliła się. Nie pragnąc się z ostatnim, że od rozpoczęcia zakładania się do widowiska upłyneło już ponad dwie godziny. Niespodziewanie.... całkowicie zmieniła idee, natomiast w jej mowie szło to prawie więcej tak "nieeee, ja właściwie nie chcęęęę, w jak nie przypominam królewny, co dużo jej podwładną". Zażądała sobie nową fryzurę, ułożone włosy w budowy wypełnionego koka. Na szczęście oczywiście jak stworzyła wcześniej posiadamy teraz doświadczenie w układaniu jej włosów to tym razem poszło nam szczególnie szybko. Jej matka z jakiejś strony ja z różnej a w kilkoro minut były gotowe.

Zobacz ofertę spinek do włosów