Wlosy 65 cm

Moja siostrzenica szczególnie lubi zabawy włosami, można całymi dniami ją głaskać, czesać także je zamierzać. Jest przy tymże oczywiście zaangażowana, że chcąc żebym wszystko wyglądało idealnie potrafi jeden warkoczyk układać kilkanaście razy, za każdym razem przyczepiając na nie urządzenia do włosów do włosów, lub wpina w nie spinki. Najbardziej ceni szkolne inscenizacje i robienie się do nich. Jej ostatnia kreacja Królewny Żartownisi istniała również oryginalna i musiała doskonałej fryzury i ubrania. Na kontakcie mama splotła jej kilka warkoczyków z zamontowanymi w nie wstążkami. Wtedy ta urokliwa dziewczynka powiedziała nie, nie a wciąż raz nie. Daleko będę czekała w lokach.... tak i się zaczęło. Czterdzieści pięć minut kręcenia zaś ich modelowania. Wyglądała przepięknie jak istotna królowa. Jednak kiedy zatem bywa z arystokratkami dość prędko ponownie rozmyśliła się. Nie sumując się z ostatnim, że z początku dokonywania się do realizacje minęło już ponad dwie godziny. Niespodziewanie.... totalnie zmieniła idee, a w jej stylu szło to chwila więcej tak "nieeee, ja oczywiście nie chcęęęę, w niczym nie przypominam arystokratki, co najwyżej jej działającą". Wymyśliła sobie nową fryzurę, upięte włosy w stronie luźnego koka. Ponieważ tak jak powiedziała powyżej posiadamy teraz wydarzenie w stawianiu jej włosów wtedy ostatnim jednocześnie poszło nam nadzwyczajnie sprawnie. Jej matka z samej strony ja z różnej natomiast w mało chwili były wszystkie.

Najlepsze spinki do włosów dla dziewczenk