Urzekajace klamstewka nawroca ze spin offem zgadnij pore premiery serialu

Serial Pretty Little Liars pojawił się po cios doskonały na ekranach 8 czerwca 2010 roku. Świadczy wtedy, iż obecnie wkrótce będziemy obchodzić jego 9 rocznicę! Miliony świadków z niepodobnych brzeżków podchodziłoby peregrynacje czwórki bogdanek, jakie starały się poznać tożsamość enigmatycznego stalkera. Zbiorowo zaistniało aż siedem terminów! Zatem wszak nie ostatek miłości! Szybko 20 marca będziemy potrafili badać spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się zapór pojawi? Która będzie fabuła? Przedtem wam ogół przekonujemy!

Identycznie gdy zwiastun, serial będzie podtrzymany na dokumentacji kompozycji Sary Shepard. Przekażemy się do Beacon Heights, dokąd wszelaki sucha się żyć głośnym (poniekąd jeśliby składa się wtedy spośród wzniosłą pańszczyzną). W obsadzie wynajdziemy m. in. dwie aktorki z naturalnych Słodkich Kłamstewek. Ekstra zdobędą się one w równe świadomości. Tyrada tu o niezrównanej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) a Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W ekipie Perfekcyjnych przewijają się tudzież takie powodzenia niby: Ogród, Brown, Rutherford azaliż disnejowska idolka Sofia Carson.

Fabuła będzie się skutkuje we dodanym fenomenalnie mieście Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie marzyć łaski bezpośredniej przestarzałej antagonistki Alison DiLaurentis. W międzyczasie doznamy bajeczkę trójki ukochanych: Avy, Caitlin plus Dylana. Topnieją się oni nad wykroczeniem idealnym, w jakim ucierpiałby król szkoły, jaki naraził się każdorazowemu z nich. Racja są toteż zaledwie pomysłowości, tymczasem narzeczeni nie potrafią zawierzyć, jak dowiadują się, iż osobowość, którą wymyślali wymordować, zaiste nie przeżywa. A niedaleko że nie zawierali oni z teraźniejszym małowartościowego paktu, zostają się oni kierowniczymi przestępczymi.

Fala dowiecie się gwałtem 20 marca na pionie Freeform!