Szlaki rowerowe radkow

Miłośnicy przemierzania świata na dwóch kółkach mają ogromne możliwości w obrębie zwiedzania Polski tym preparatem transportu. Jeśli i czują niedosyt, lub te chcą rozwinąć swoje rowerowe szlaki też o środowiska poza granicami Polski, powinny zapoznać się z poniższą listą. Niniejszym przedstawiamy państwu listę mającą najlepsze i najprostsze szlaki rowerowe w Europie, które stanowczo powinno się dodać do bliskiej listy przemierzonych rowerami terenów.

Węgry, szlak wokół Balatonu – ścieżka ta stanowi sobie jakiś 200 km długości również istnieje jedna spośród bardziej konkretnych także nowoczesnych tras rowerowych na Węgrzech. Czas przemierzenia całości trasy przez doświadczonego cyklistę wynosił będzie blisko 3 dni, niezbędne dlatego będzie urządzenie się w namiot lub specjalne fundusze na ratę noclegu.
Francja, relacja z Luchon do Bajonny – Francja jest cenna nie właśnie dla cyklistów, jednak zwłaszcza dla miłośników dwóch kółek przygotowała wyjątkowy, malowniczy szlak rozciągający się na około 325 km. W jego skład wchodzi między innymi Col du Tourmalet, sam z najbardziej widocznych podjazdów Tour de France, którego wysokość wynosi 2115 m.n.p.m. i nachyleniu 10%.
Belgia, flamandzka trasa rowerowa – rejon tenże stanowi bezpośrednio dobrym z artykułu widzenia cyklistów, jest bowiem wiele malowniczych szlaków rowerowych, dzięki którym nie tylko zaspokoimy potrzebę jeżdżenia na rowerze, a również będziemy byliśmy szansa podziwiania przepięknych, flandryjskich rejonów. Najbardziej atrakcyjny szlak belgijski ma długość około 220 km.
Norwegia, fiordy i Góry Skandynawskie – trasę rowerową wzdłuż najdłuższego fiordu Norwegii (czyli Sognefjord) bogata w niniejszym faktu powiązać ze zwiedzaniem średniowiecznego kościoła, jaki został wpisany na listę UNESCO, dzięki temuż nie tylko potrzeba podróżowania rowerem zostanie zaspokojona, lecz również chęć poznania tradycje i najlepszych zabytków świata. Całość szlaku wzdłuż fiordu wynosi około 203 km.

Przedstawione szlaki rowerowe w Europie są jedynie namiastką tego, co może zwiedzić i cenić podróżnik, biorący się na rowerowe wycieczki. Warto więc wyposażyć się w mistrze i dolać do zakładek w wyszukiwarce internetowej fora oraz serwisy, które zawsze uaktualniają wiedze o innych ścieżkach rowerowych w regionie i na świecie.