System operacyjny a system informatyczny

posnet thermalPosnet THERMAL FV - drukarka fiskalna Polkas Kraków

Wiele naszych spółek specjalizuje się w sprzedaży i budowaniu systemów informatycznych do zarządzania punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W współzależności od rodzaju prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla małego lokalu, jak również dla większej sieci restauracji. Rozwiązania będą kłócić się między sobą w zależności czy posiadamy do wykonywania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, a może z domem szybkiej obsługi. Systemy do gastronomii bawią się jeszcze szerszą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z tematem gastronomicznym jaki nie ma żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Samą z najbardziej unowocześnionych aplikacji do zarządzania punktem gastronomicznym jest sposób POS. W dorosłych miastach Polskich istnieje sieć autoryzowanych przedstawicieli. Dodatkowo oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich kiedy a takich, jakie w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy są sporo czynników gastronomicznych na placu całej Nasz.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla osoby gastronomicznej:

Jest on właśnie skonstruowany, aby moduły składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i praktyka na prostych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi konsumenta, łatwiejsze raportowanie i liczenie jednostki, niezależnie z tego, czy istnieje obecne niepowtarzalna restauracja, czy i sieć restauracji.

Na tym poziomie celowo nie podamy nazwy, na którym z planów oprzemy propozycję skierowaną do danego kliencie. Przyjmijmy, że wyjście jest oparte na połączonym systemie, który umożliwi zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, kiedy i wszelkie zarządzanie gospodarką magazynową. W relacji z pracy program może współpracować z terminalem dotykowym, a jeszcze z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w sieci lokalnej albo na jakimś stanowisku, używając standardowy sprzęt PC.