System informatyczny monitorowania profilaktyki simp

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on skonstruowany w projektu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zajmowany przez ponad osiem tysięcy polskich spółek!

Enova reaguje na morze potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwala na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna poznać z linii wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej oraz pozwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to lektura na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i dostarczanie zadań. Operatorzy są przydzielani z rządu aplikacji. Stan realizacji działania może istnieć w wszystkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu uważa się przestojów w książce oraz szukam zaginione dokumenty.

System enova jest sprzedawany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona właściwością klienta wraz z możliwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z dopłaty lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest uzyskiwana w strukturze opłat abonamentowych za mienie z wybranych modułów systemu. Świetne wyjście dla maluchach oraz niewielkich firm. 3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest kształtowana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest gotowy do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest wykonany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ustanowiona w 2002 roku i dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy i odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest sprzedawanie oprogramowania, które daje, że Partnerzy i Mężczyźni mają najwyższą energię w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Spółka jest zaangażowana społecznie i utrzymuje takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".