Sklep miesny lata 80

Wizytówką sklepu mięsnego, czy również sklepu wykorzystującego się sprzedażą nabiałów, w współczesnym serów jest doskonale skrojony wybór, który przyciąga wzrok mężczyzn w wagach witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty zapraszają do zakupów, i dodatkowo dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami oddanymi do krojenia zarówno wędlin, jak również serów. Istnieją to tradycyjne krajalnice grawitacyjne, które stały zaopatrzone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta jeszcze urządzona stanowi w kanał drenażowy, a ponadto podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem mogą być myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest wysoce ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

http://bdtech.pl/polkas/Pl/produkt/terminal_fiskalny_posnet_thermal_hd/Posnet THERMAL HD - kasa fiskalna Polkas Kraków

Cechy krajalnicy?Przede wszystkim pozwalają również na precyzyjne jak również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a ponadto serów. Doskonale przydaje się do krojenia takich produktów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały urządzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Ale w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu dana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a jeszcze możliwość zapisu sposobu ich pisania w konfiguracji programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków samego artykułu do 4 stosów jeden za drugim.

PrzeznaczenieBizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede każdym w:- zakładach mięsnych,- handlu spożywczym,- sklepach specjalistycznych,- gastronomii,- sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została zrealizowana z najczystszej klas materiałów, i tak z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwolą na dostosowanie rzeczy do danego produktu. I urządzona jest w stół przeznaczony do przechowywania pokrojonych plasterków.