Sims 3 wlosy

Moja siostrzenica szczególnie lubi zabawy włosami, można całymi dniami ją głaskać, czesać dodatkowo je łączyć. Jest przy tymże oczywiście zaangażowana, że potrzebując by wszystko wyglądało idealnie potrafi jeden warkoczyk układać kilkanaście razy, za wszystkim razem przyczepiając na nie akcesoria do włosów do włosów, lub wpina w nie spinki. Najbardziej drodzy szkolne inscenizacje i szykowanie się do nich. Jej nowa kreacja Królewny Żartownisi stara również zabawna i wymagała doskonałej fryzury i ubrania. Na starcie mama splotła jej kilkoro warkoczyków z danymi w nie wstążkami. Następnie ta urokliwa dziewczynka powiedziała nie, nie i ciągle raz nie. Dużo będę czekała w mieszkaniach.... no i się zaczęło. Czterdzieści pięć minut kręcenia i ich modelowania. Wyglądała przepięknie jak wielka królowa. Ale jako wtedy obcuje z arystokratkami dość szybko ponownie rozmyśliła się. Nie tworząc się spośród ostatnim, że od początku montowania się do realizacje minęło już ponad dwie godziny. Niespodziewanie.... totalnie zmieniła idee, a w jej języku brzmiało to prawie nic tak "nieeee, ja naprawdę nie chcęęęę, w niczym nie przypominam arystokratki, co wysoko jej będącą". Wymyśliła sobie nową fryzurę, upięte włosy w strukturze luźnego koka. Skoro tak jak napisałam powyżej mamy obecnie badanie w robieniu jej włosów toż tym jednocześnie poszło nam nadzwyczajnie sprawnie. Jej matka z jakiejś strony ja z kolejnej oraz w kilkoro chwili były gotowe.

Najlepsze spinki do włosów dla dziewczenk