Salatka 8 skladnikowa

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu krajowych oraz nie tylko polskich potraw. Można je tworzyć praktycznie z każdego warzywa, związanego z drugimi w odpowiednich proporcjach i odpowiednio doprawionego. Nic więc dziwnego, iż nie wyobrażamy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, jaka nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, lecz jest więcej dużą bombą witaminową, potrzebną do jedzenia swego ciała w odpowiedniej formie.

Domowe surówki
Gotowe surówki możemy kupować w handlach, estetycznie włożone w plastikowe pojemniczki, i idealnie doprawione. W wielu przypadkach jednak wiele dużo lubią samodzielnie komponowane surówki, i jednym ich zabiegiem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub czarnego ich szatkowania. To a w każdym domu przyczyni się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To niepozorne urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w każdej kuchni. Jest urządzone w wygodny pojemnik, do jakiego wrzucamy obrane warzywa w pełnie, lub ewentualnie pokrojone w niższe fragmenty. Dobrej jakości rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z wszystkim selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny
Taki rozdrabniacz to podejście na to, jak zrobić pyszną, aromatyczną surówkę w zaledwie kilka minut. Wystarczy, że wrzucimy do zabiegu marchewkę, cebulę, kapustę, czy dowolne inne warzywa w takiej kombinacji, jaką najbardziej preferujemy, i włączymy urządzenie, a po paru minutach możemy wyjąć cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. Również wtedy wszystko bez ścierania sobie palców i paznokci na tarce, ani rozpryskiwania wyciągu z warzyw po całej kuchni – estetycznie, szybko a właśnie. Taki rozdrabniacz na pewno przyda się każdej gospodyni domowej, która marzy o tym, aby jej mieszkańcy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, a której nie wybiera się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To danie, które chroni bliski czas, i mobilizuje do ostatniego, aby jeść także dobrze surowych, świeżo siekanych warzyw!