Rozwoj technologii wady i zalety

Rozwój technologie, urządzeń mechanicznych, elektroniki, telekomunikacji oraz nowych rzeczy, które pomagają nam życie powszechne jest domeną bliskich klimatów. Nauka oraz tworzenie urządzeń poprawiających jakość bycia, bardzo rozwinęła się w ciągu tego wieku.

W współczesnej chwili jesteśmy przyzwyczajeni, że ogarniają nas nowoczesne maszyny, a swoje bycie jest dzięki nim nic łatwiejsze. Aż trudno wyobrazić sobie, że jeszcze niedawno tegoż nie było, a pracownik musiał radzić sobie w zupełnie różny rozwiązanie. Podobnie rzecz wygląda jeżeli należy o odkrywanie tajemnic świata, który nas otacza. Człowiek z zawsze szedł do odkrycia jego tajemnic, aczkolwiek nie miał kiedyś ku temu surowców. Obecnie rzesze naukowców pracują nad konstruowaniem jeszcze to nowszych urządzeń, jakie mogą przysłużyć się człowiekowi, jednak również będą niezastąpione w rozumieniu świata wokół nas. Na momencie wieków, bardzo rozwinęła się gałąź medycyny oraz umiejętności biologicznych. Dzięki rozwoju urządzeń do badań, osoby odpowiednio wykształcone odkrywają jeszcze to nowocześniejsze formy radzenia sobie z chorobami, które dodatkowo niedawno uznawane były za nieuleczalne, i ludzie pozostający na nie najczęściej umierali. W ostatniej chwili jesteśmy najróżniejsze sprzęty medyczne, a lekarz rzadko jak musi posługiwać się tylko stetoskopem, gdyż przechodzi do dyspozycji szereg bardziej istotnych badań do spełnienia. Na przykład dużym zwrotem w częściach naukowych pewno stanowić mikroskop stereoskopowy. Stanowi obecne sprzęt optyczny , którego powiększenie sięga nawet dwustu razy, oraz pokazuje budynek w trójwymiarze.  Wprowadzenie tego sprzętu do laboratoriów pozwalało na dokładne i wnikliwe badanie nawet najmniejszych jednostek. Dzięki odpowiednio zamontowanym okularom, można było bezpośrednio śledzić trend tego punktu. Mikroskop stereoskopowy dzięki zamontowanym podwójnym okularom (na wszystkie oko osobno) widzenie budynku jest zgodniejsze, oraz jego obserwacja mniej męczy badacza. Gra tym zamontowane w obecny system okulary, dają zdecydowanie większy kąt widzenia, niż sami okular zwykłego mikroskopu. Mikroskop stereoskopowy to przełom w badaniach naukowych nad wieloma mikroskopijnymi celami i drugi ruch w stronę poprawy jakości działania i zdrowia mężczyzny w obecnych czasach.