Rozwoj przedsiebiorstwa praca magisterska

Wraz ze zmianą sposobie bycia, wszechogarniającym nas pośpiechem, często bywa tak, że nieprzemyślane zakupy pierwszej potrzeby realizujemy w lokalnych sklepach czy dyskontach, a po dłuższe raz w tygodniu czy raz na dwa tygodnie kierujemy do ważnych sklepów, w których potrafimy uzyskać dosłownie wszystko. Począwszy od żywności (pieczywo, nabiał, wędliny, mrożonki, produkty suche bądź w puszkach), poprzez kosmetyki (dla nas, dzieci), środki zdrowe i higieny, aż do napojów (wody, soki, słodkie napoje gazowane), alkoholu czy słodyczy.

Oczywiście kupić tu też możemy „świeże” warzywa, zyski i ciało. A czy aby na pewno świeże? Tej gwarancji nie przedstawiać nie będziemy biorąc ciało w sklepie. Upiększone, nasmarowane różnej maści preparatami mięso błyszczy się i niemalże wdzięczy do nas, przekonując do obrotu. A że market dołączy do tego niezwykle korzystną cenę mięso płynie z półek a dopiero nieliczni zastanowią się i … pójdą do hurtowni mięsa. Oczywiście można zdecydować się na taki obrót w markecie, ale to konkretna okazja, piękna sztuka mięsa w korzystnej cenie. Przychodzimy do domu, i tam mięsko już tak apetycznie i lekko nie wygląda, czasami nawet nie pachnie.

Przewaga hurtowni mięsa nad mięsem widocznym w sklepach czy dyskontach jest wysoka. Przede wszystkim dlatego, że żadna hurtownia mięsa nie zaryzykuje sprzedaży nieświeżego towaru, przez który może zapomnieć dobrą reputację, klientów oraz dochód. Kolejna sprawa, hurtownia kupując mięso kupuje go zawsze tyle, ile jest wstanie sprzedać rzeczywiście. I że obok sprzedaży hurtowej otworzy punkt sprzedaży detalicznej rynek ma zapewniony. A nawet większe niż w sklepach wartości nie są w okresie zniechęcić klientów do kupowania ciała w hurtowniach. Płacimy, bowiem, za świeże, pełnowartościowe mięso, które z pewnością pozytywnie wpłynie na nasze zdrowie.

Biorąc pod opiekę powyższe niekwestionowanym daje się zwycięstwo hurtowni mięsa nad kupieniem go w całych sieciach handlowych. Jakość, gwarancja kreatywności i cenie odżywcze to role, które wypełniają się nie mieć wartości przedstawionej w walucie.