Program ksiegowy na linuxa

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, postępujące w medium Windows, są niezwykle proste i ich obsługa intuicyjna. Jest zawsze wciąż grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli kierować się tabulatorem. Są również firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w następne komputery. Dla nich odpowiednio stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie innowacyjne rozwiązania także ofercie w doskonałej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w sum funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i dużej. Pozwoli na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, też w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest wolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można skorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

https://www.grupa-wolff.eu/bezpieczenstwo-wybuchowe/opracowania-atex/strefy-zagrozenia-wybuchem/

Kolejnym punktem planu jest element Płace. Wydaje on możliwość prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i uczenia zarobków. Bogata w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten pozwala same na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a jeszcze generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla całych użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do ważnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Może zatem żyć daleko ciekawa propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może skupiać się z 40% rabatem, oraz najnowsza wersja aplikacji została skonstruowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia też planowane kolei w przepisach, które z bogatych powodów mogą po prostu nie trafić do grupy klasycznej.