Program komputerowy na stronie internetowej

Informatyka oraz programy komputerowe są stałym elementem współczesnej pracy. Zacząwszy z komputerów, wyposażonych tylko w układ operacyjny i najczęściej dodawany do nich pakiet biurowy, po duże korporacyjne programy łączące placówki na całym świecie. Taki program najczęściej nazywa się jako zintegrowany system zarządzania.

Taki styl uznaje zbyt zadanie wesprzeć w koordynowaniu żyć ludzi, a czasem całych placówek, umieszczonych na całym świecie oraz reagujących w ramach jednej firmy. Obecnie ciężko sobie wyobrazić nawet firmę niewielkich rozmiarów, w której zintegrowany system sterowania nie jest. System zarządzania może mieć się wieloma dziedzinami. Może zatem stanowić program zarządzania jakością, który działa sprawować kontrolę nad procesami produkcyjnymi. System taki może wskazać, że proces techniczny jest niestabilny, chociaż mieści się w zadanych przez inżyniera parametrach. Kupi zatem na redukcję odpadu z grupie produkcyjnej, a co za tym idzie na produkcję zamówień w okresie, obniżenie kosztu pracy ludzkiej, energii wydawanej przez maszyny oraz media technologiczne. Ciężko sobie i obecnie wyobrazić logistykę, w której zintegrowany sposób nie istnieje. Kurierzy teraz na ogromną skalę wykorzystują takie oprogramowania. Dzięki temu oczywiście do którego auta najlepiej zapakować daną paczkę, tak żeby jak łatwo przybyła do klienta, a ewentualne opóźnienia mogą być mocno korygowane. Jeśli kurierowi zintegrowany system ogromnie pomaga, to łatwo sobie wyobrazić jak by wyglądała globalna logistyka towarów (gdzie przesyłki to wszystkie kontenery lub statki), gdyby system sterowania nie wspierał kogoś w jego pracy. Zintegrowany system zarządzania poza wspomnianą wysoko jakością oraz logistyką, wspiera niemal wszystka sytuację działalności biznesowej. Finanse, zarządzanie kapitałami ludzkimi, internet, transport publiczny, ratownictwo medyczne i wiele nowych części nie działało żebym tak właściwie jak teraz, gdy nie zintegrowany system.