Program firmy transportowej

Program symfonia handel wykorzystywany stanowi w sprzedaży. Najczęściej używany stanowi w ciasnych oraz małych firmach. Program budzi się również pełną ewidencją stanów magazynowych. Kupi na budowanie dokumentów: sprzedaży, magazynowych, zakupu i płatności. Program współdziała z drukarkami, kasami finansowymi i kodami kreskowymi.

Najważniejsze części programu Program pisze w dwóch wersjach: sprzedaż (bez obsługi magazynu), sprzedaż z magazynem (posiada obsługę magazynu). Oprogramowanie obsługuje płatność gotówkową i bezgotówkową, a i współpracuje z bankami. Symfonia handel podawany istnieje w różnego rodzaju firmach handlowych oraz usługowych. Oprogramowanie idzie na tworzenie zestawień graficznych. Dzięki programowi możemy przeznaczyć rodzaj oraz termin płatności, cenę sprzedaży, wysokość rabatu, wysokość kredytu. Symfonia handel zapewnia pełną obsługę dokumentów handlowych, magazynowych i kasowych. Program współpracuje z programem Symfonia Finanse i Księgowość. Przy jego pociech możemy wykonywać raporty, zestawienia okresowe, kontrolowanie rotacji i zalegania dostaw.

Program pozwoli na sprawne przeprowadzanie inwentaryzacji. Dostępna istnieje też funkcja przyśpieszonego wystawiania tekstów i dokumentów powiązanych. Oprogramowanie ułatwia książkę z bazą kontrahentów. Człowiek ma nadzieję zasilania i edycję bazy kontrahentów. Kontrahenci potrafią stanowić wybierani m. in. wg kodu pocztowego, nazwy firmy. Aplikacja obsługuje wiele magazynów. Symfonia posiada swój interfejs (wygląda ładnie dodatkowo stanowi prosty w obsłudze). Dzięki temu akcja z stylem jest szybka i pozytywna. Program symfonia handel może być używany w firmach, które nie posiadają nowoczesnego sprzętu elektronicznego. Dużym plusem programu symfonia handel jest duża nauka systemu. Program nie wymaga specjalistycznych szkoleń i kosztów.