Program do fakturowania w firmie transportowej

Program do fakturowania umożliwia wystawianie innego sposobu materiałów rozliczeniowych w szkoła szybki, naturalny i uporządkowany. Moduł Comarch ERP Optima Faktury stanowi szczególnie użyteczny w obsłudze. Dzięki niemu wolno wystawić dokumenty w wolnej walucie.

Aplikacja ta stanowi w sumy zsynchronizowana z własnymi elementami systemu firmy Comarch. Znane są aktualizowane w kraju całości, co sprawia obsługę księgową prostą. Z rady na funkcjonalność (opcje sprzedaży oraz kupna, internetowej wymiany dokumentów) moduł ten jest wybór najciekawszą sprawę na placu wśród efektów tego modelu. Dodatkowe narzędzie jakim jest Okno Sprzedaży Dedykowanej umożliwia zaprezentowanie wszystkich wiedz i materiałów dotyczących danego klienta. Toż niezwykle przydatne rozwiązanie dla księgowych. Oprócz tego program ten ma funkcję drukowania. Wszystko to daje, że organizm w decydującym stopniu ułatwia funkcjonowanie firmy czy przedsiębiorstwa i pracuje pracę przyjemniejszą. Program Comarch ERP Optima Faktury jest idealny szczególnie dla maluchów oraz niewielkich firm, gdzie dział księgowy nie jest wyraźny i ludziom przydatna jest usługa i wsparcie. Taką pracę jest tylko moduł faktury­ jako magazyn do spisywania i fakturowania ułatwia pracę ludziom i zmniejsza możliwość popełnienia błędu. Program umożliwia szybkie wystawianie faktur wraz z ich natychmiastową korektą również możliwością wydruku. Program do fakturowania Comarch ERP Optima Faktury zezwala na: wystawianie faktury sprzedażowych i zakupowych, fiskalizację dla osób fizycznych,obsługę wszystkich sprzedaż w złotówkach i walutach obcych, wystawianie dokumentów korygujących (korekty: ilości, danych, wartości -ceny, stawki VAT, rabat itd.), zakup i sprzedaż z wybraniem standardowych form płatności (przelew, kompensata, gotówka) jak także i tymi, wskazanymi przez użytkownika oprogramowania oraz zarządzanie rejestru pomocy i klientów.