Program do fakturowania ceneo

Program do fakturowania umożliwia wystawianie innego rodzaju dokumentów rozliczeniowych w twórz szybki, naturalny i uporządkowany. Moduł Comarch ERP Optima Faktury jest znacznie funkcjonalny w obsłudze. Dzięki niemu można wystawić teksty w dowolnej walucie.

Aplikacja ta stanowi w pełni zsynchronizowana z własnymi modułami systemu firmy Comarch. Informacje są aktualizowane w zasięgu całości, co robi obsługę księgową prostą. Z wycieczki na funkcjonalność (opcje sprzedaży oraz kupna, internetowej wymiany dokumentów) moduł ten ma znacznie najciekawszą ofertę na zbytu wśród artykułów tego typu. Dodatkowe narzędzie którym jest Okno Sprzedaży Dedykowanej umożliwia zaprezentowanie wszystkich danej i materiałów dotyczących danego kontrahenta. To niezwykle luksusowe rozwiązanie dla księgowych. Oprócz tego pomysł ten ma funkcję drukowania. Wszystko to daje, że organizm w istotnym stopniu ułatwia bycie firmy czy biura i powoduje pracę przyjemniejszą. Program Comarch ERP Optima Faktury jest wspaniały zwłaszcza dla młodych oraz małych firm, gdzie dział księgowy nie jest bogaty i ludziom potrzebna jest rada i odciążenie. Taką czynność ma racja moduł faktury­ jako magazyn do księgowania i fakturowania ułatwia pracę pracownikom i zmniejsza możliwość popełnienia błędu. Program umożliwia szybkie wystawianie faktur wraz spośród ich natychmiastową korektą oraz możliwością wydruku. Program do fakturowania Comarch ERP Optima Faktury pozwoli na: wystawianie faktury sprzedażowych i zakupowych, fiskalizację dla kobiet fizycznych,obsługę wszystkich sprzedaż w złotówkach i walutach obcych, wystawianie dokumentów korygujących (korekty: ilości, danych, wartości -ceny, stawki VAT, rabat itd.), zakup i sprzedaż z wybraniem tradycyjnych form płatności (przelew, kompensata, gotówka) jak również i tymi, określonymi przez użytkownika oprogramowania i prowadzenie rejestru usług i partnerów.