Program dla firmy produkcyjnej

Program comarch erp xl, dawniej określany był CDN XL. Przedmiotowe oprogramowanie dedykowane jest również dla przeciętnych, kiedy i trudnych firm, które dotyczą w innych rodzajach branż: handlowej, produkcyjnej oraz usługowej.

Program comarch erp xl posiada rozbudowaną funkcjonalność. Jego jakością kluczową istnieje obecne, że idzie na pokrycie pełnego wsparcia i zautomatyzowania procesów biznesowych. Daje szansę zarządzania całymi procesami biznesowymi trwającymi w biurze. Ponadto posiada modułową budowę, dzięki czemu wszystek odbiorca może dopasować go do indywidualnych potrzeb firmy. Cały organizm może robić także w grupy online, jak również offline. Program istnieje od lat najchętniej wybieranym systemem ERP. Ponad 4000 przedsiębiorstw korzysta spośród tego oprogramowania oraz stanowi dumnych. System ten wspomaga w normalniejszym wykorzystaniu kanałów sprzedaży. Dzięki niemu ważna bardzo efektywniej prowadzić nie tylko logistyką, lecz również posiadanymi zasobami. Ten zintegrowany system jest niezmiernie powszechnym na targu urządzeniem w sferze ERP. Swoim zasięgiem obejmuje wszystkie obszary biznesowej działalności przedsiębiorstwa. Moduł „Handel i Dystrybucja” w przedmiotowym systemie idzie na wsparcie realizacji procesów z obszaru handlu i dystrybucji. Wspomaga firmę od ściany sprzedażowej oraz zakupowej. Moduł „Produkcja” wyposażony istnieje w narzędzia do pracy jednostkowej oraz seryjnej. Ma także narzędzia oddane do produkcji dyskretnej oraz procesowej. Wspiera działalność projektową, a też prostą kompletację. Daje szansę zdefiniowania technologii, określenia marszruty produkcyjnej, stworzenia harmonogramu produkcji i realizowania procesu produkcji. Moduł „Gospodarka magazynowa” daje szansa kontrolowania zapasów oraz realizację wydawania dyspozycji magazynowych. Dzięki takiemu modułowi można śmiało eliminować pomyłki. Moduł „Serwis i remonty” idzie na ewidencję, a dodatkowo realizację zleceń serwisowych. Istnieje obecne narzędzie do produkcji procesów z zakresu serwisowego. Moduł „CRM” daje szansę gromadzenia danej o klientach. Dzięki niemu można zdobyć myśl o posiadanych oraz potencjalnych nabywcach. Daje szansę administrowania pracą zespołów sprzedaży i marketingu. Program erp xl posiada też masa nowych możliwości, o których warto dowiedzieć się z własnej działalności.