Planowanie slubu i wesela krok po kroku

Planowanie ślubu Dla wszystkiego mężczyznę dzień ślubu stanowi mocnym doświadczeniem. Zaś nie zależy więc z tego czy ślub bierzemy z rozsądku czy jest zatem swoje największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I było się. Mój wieloletni narzeczony w spokoju mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego całego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to ważne sprawie o jakich pomyśleliśmy. Nie planowaliśmy każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeżeli szuka o suknię kobietę więc ją po prostu zamówiłam. Od dawna znała jaką chcę, więc nawet nie próbowałam szukać takowej w biznesach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły mąż nie marudził w ogóle. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, gdyż w nim jako sądził, dużo się czuł. Dodatki też poszły w błyskawicznym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W klubie spośród ostatnim obrączki ślubne same wymagały być pozostawione w niniejszym ruchu. Wymyśliliśmy, że zajmuje obecne być związanie białego i czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą chętne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na etap narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To zapewne nowa tendencja oraz możliwość na zachowanie palców do innej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie to będzie jak kolejny pierścionek, to dla mojego przyjaciela to właściwa nowość. Wszak który klient chce nosić lekarstwa na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie rozwiązanie i dobrze funkcjonowali w obecnych obrączkach. Mój przyszły mąż działał i poznawał tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i oczywiście o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że trzymał ją z dumą. I sugerowałem się wszystkim kumplom. Istniały więcej dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub również ich o tym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niełatwo stanowiło ją przekonać, iż to coraz nie są te dobre obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował a ona w obecnym wariactwie pomagać nie będzie. Ale obiecała, iż na ważny ślub przyjdzie. W obrębie odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były cenne. Dokładnie takie które zamówiliśmy. Teraz nie mogliśmy się doczekać by je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w końcu nadszedł ten spory dzień. Pogoda była miła, słońce świeciło, co podobno jest całym prognostykiem na dolę. Nie akceptuję żadnych przesądów, tylko tenże szczególnie mi się spodobał. Kościół był czymś, gustownie przystrojony co stanowiło wartością mojej cierpimy również siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w finale te najważniejsze słowa: Tak. Byliśmy teraz gościem i żoną. Byliśmy wyjątkowo dobrzy. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i zabawom nie było końca. Wszyscy cieszyli się do białego rana. Toż był tak wyjątkowy dzień.