Plan finansowy rady rodzicow wzor

Symfonia pomysł to pakiet, który wspomaga zarządzanie w krótkich i niewielkich firmach. Jest o ważny polski zintegrowany pakiet, który stał napisany szczególnie dla środowiska WindowsTM. Oprogramowanie to leczy w zarządzaniu marki w jej częstej role w sprawy ewidencji oraz obsługi wydarzeń gospodarczych.

Moduł Finanse i Księgowość obsługuje najważniejsze operacje księgowe (księgowanie dokumentów, bilanse, rozliczenia). Moduł Analizy Finansowe jest za zadanie wspomagać pracę działu finansowo-ekonomicznego przedsiębiorstwa. Aplikacja Środki Trwałe pomaga w długim stopniu prowadzenie ewidencji oraz inwentaryzacji środków trwałych, wartości prawych i delikatnych. Moduł Kadry zaś Płace służy do zarządzania wynagrodzeniami oraz danymi typów. Dzięki nim ważna łatwo obliczyć płace, prowadzić ewidencję czasu pracy itd. Ułatwia on w rozliczeniu się z US oraz ZUS. Moduł Płace natomiast uwzględnia rożne sposoby wynagradzania - generuje listy płac oraz raporty. Drukuje i potwierdzenia przelewów. Aplikacja Handel pomaga w istot sprzedaży i gospodarki magazynowej (ewidencja stanu magazynowego). Dzięki niemu mieszka możliwość wystawiania dokumentów magazynowych, sprzedaży, zakupu itd. Jest właściwa dla firm zajmujących kilka oddziałów dodatkowo w duzi kompatybilna z drukarkami i kasami fiskalnymi. Moduł Faktura jest zjadany w obszarach handlowych oraz sprzedaży. Umożliwia wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury, rachunki). Współpracuje z drukarkami fiskalnymi. Moduł Mała Księgowość został zaś stworzony dla firm, które wykonują księgowość uproszczoną. Ułatwia on w ewidencjonowaniu i obsłudze rozliczeń z ZUS (współpracuje z planem Płatnik). Dzięki niemu wolno wykonywać rozrachunki z tytułami i pracownikami. W wysokim stopniu ułatwia analizy dochodowości.