Plan finansowy gospodarstwa domowego

Symfonia projekt to pakiet, który pomaga prowadzenie w niskich i niewielkich firmach. Stanowi o ważny polski zintegrowany pakiet, jaki stał napisany szczególnie dla środowiska WindowsTM. Oprogramowanie to uczestniczy w kierowaniu marki w jej częstej role w postaci ewidencji oraz obsługi wydarzeń gospodarczych.

CollaMaskCollaMask - Një maskë rinovuese komplekse për të gjitha llojet e lëkurës!

Moduł Finanse i Księgowość obsługuje najważniejsze operacje księgowe (księgowanie dokumentów, bilanse, rozliczenia. Moduł Analizy Finansowe ma zbyt zadanie wspomagać pracę działu finansowo-ekonomicznego przedsiębiorstwa.Aplikacja Środki Trwałe pomaga w znacznym stopniu prowadzenie ewidencji oraz inwentaryzacji środków trwałych, wartości prawych i delikatnych. Moduł Kadry zaś Płace dostarcza do zarządzania wynagrodzeniami oraz danymi ludzi. Dzięki nim wolno szybko obliczyć płace, prowadzić ewidencję czasu pracy itd. Pomaga on w rozliczeniu się z US oraz ZUS. Moduł Płace natomiast uwzględnia rożne sposoby wynagradzania - generuje listy płac oraz raporty. Drukuje także potwierdzenia przelewów.Aplikacja Handel działa w kwestii sprzedaży i gospodarki magazynowej (ewidencja stanu magazynowego. Dzięki niemu jest możliwość wystawiania dokumentów magazynowych, sprzedaży, zakupu itd. Jest prawidłowa dla marek będących kilka oddziałów zaś w szerocy kompatybilna z drukarkami i kasami fiskalnymi. Moduł Faktura jest pobierany w zakresach handlowych oraz sprzedaży. Umożliwia wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury, rachunki. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.Moduł Mała Księgowość został zaś stworzony dla firm, które wykonują księgowość uproszczoną. Chroni on w ewidencjonowaniu i obsłudze rozliczeń z ZUS (współpracuje z planem Płatnik. Dzięki niemu wolno mówić rozrachunki z tytułami i pracownikami. W istotnym stopniu ułatwia analizy dochodowości.