Paragon z programu komputerowego

Obecnie prawie wszystek pracownik na świecie posiada smartfona. Ich niewielka wartość i łatwa dostępność sprawiła, że pewny się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, iż ich praktyczność i zarazem niewielkie rozmiary sprawiają, że ten styl telefonu komórkowego jest oceniany też jako opcja dla komputerów i tabletów, zwłaszcza jeśli jesteśmy w podróży, a ilość oraz obowiązek naszego bagażu nie pozwoli na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic więc dziwnego, że użytkownicy z chęcią personalizują swoje smartfony w współczesny rada, by jednym kliknięciem przejść dostać się do specjalnej aplikacji albo również z łatwością wyróżniać się z chłopcami i naszymi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami...

I dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, które nie tylko umilą czerpanie z jednośladu oraz umożliwi szybkie dzielenie się wrażeniami z wypraw na podstawach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najlepszej dla nas trasy rowerowej oraz wesprą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już z dłuższego czasu cieszy się popularnością wśród sportowców. Jej zaleta polega na ostatnim, że w momencie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu i ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest tania do uzyskana za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która zapewni nam rozwinięcie dodatku o kilka innych prac. Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta wreszcie może działać jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa oraz do używania w trybie offline, a przyjazny interfejs umożliwia ustawienie dogodnego dla nas rodzaju drogi w współzależności z tego, jakim sposobem transportu się poruszamy (możliwość miejsca na sposób marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek ten nie tylko zapewni, że zazwyczaj z możliwością znajdziemy drogę do domu, lecz i wskaże nam, gdzie najbliżej nas znajdują się kawiarnie czy bary. Bike Repair – dodatek bardzo przydany w wypadku, kiedy obawiamy się, iż nie poradzimy sobie z naprawą pojazdu w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Stanowi obecne to wręcz niezbędna aplikacja, skoro nie posiadamy minimalnej wiedzy technicznej, a chcemy wybrać się na chwila dłuższą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji stanowi jej styl: głowy nie władające w właściwym stanie językiem angielskim mogą tworzyć problemy.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to właśnie kropla w morzu dodatków stworzonych w stopniu większym czy mniejszym z inicjatywą o rowerzystach. A o ile mienie ich pełnych jest jako wysoce zbędne, tak myślimy, iż zainstalowanie trzech wyżej wymienionych może ujawnić się bardzo wartościowe w dalszym użytkowaniu roweru.