Oprogramowanie dla firm interia

Stosowane dziś oprogramowanie biznesowe wymaga legalnej wersji systemu operacyjnego z kolekcji Windows i ekonomicznego, odpowiednio mocnego komputera. Nawet możliwości nie wymagające instalacji, postępujące w chmurze, i zarabiające w okienku przeglądarki internetowej nie zadowolą się 512 MB pamięci operacyjnej.

próżniowe pakowanie żywności

W pozycji, gdy inwestor nie chce bronić się niewolnikiem ciągłych aktualizacji sprzętu komputerowego, z uwagą przychodzi mu program cdn klasyka. Jako że sam na rynku działa pod systemem DOS, aczkolwiek nie świadczy to, ze jego szansie zatrzymały się 30 lat temu. Aplikacja kieruje się z trzech podstawowych modułów: magazynowo- fakturującej, jaka potrafi obsłużyć nawet ogromny magazyn, kadrowo-placowej, wspierajacej politykę zarządzania zasobami dobrymi i ewidencję czasu pracy i finansowo-księgowej, obsługującej każdą formę prowadzonej księgowości. Bez problemu współpracuje z czytnikami kodów kreskowych, kasami i drukarkami fiskalnymi, drukując paragony i urządzeniami fakturującymi SET. Za jego usługą można prowadzić dowolną ilość magazynów i rozliczać produkcję w oparciu o nazwane receptury. System umożliwia wystawianie, rozliczanie oraz księgowanie faktur zaliczkowych. Z uwagą programu cdn klasyka można stosować różnorodne schematy upustów i cenniki indywidualnie dla każdego z klientów, tak żeby przygotowywane dokumenty zawierały dobre ceny. Oprogramowanie prowadzi rejestrację zamówień od odbiorców, a nawet umożliwia automatyczną rezerwacje towarów, co jest wyjątkowo przydatne przy szybko rotującym magazynie. W postaci wykorzystywania pojemników zwrotnych za jego pomocą można rozliczać opakowania kaucjonowane. Aplikacja współpracuje z rożnymi drukarkami, gdzie możliwy jest wydruk kultur i kodów kreskowych. Program posiada także 45 000 użytkowników w wszystkiej Polsce. Gdyby z jednego względu jego szansie zaprezentowały się niewystarczające, dystrybutor COMARCH przewiduje aktualizację do najróżniejszych możliwości oprogramowania, z zastosowaniem nawet 40% rabatów. Sam proces jest niemal niezauważalny dla klienta, a wszystko dokonuje się za pomocą Comarch Asysty.