Odpylacz tabletek

Odpylacze workowe, dzięki dużemu asortymentowi w postaci worków filtracyjnych z innych materiałów również o rozmaitym wymiarze i różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wybieranie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w każdej gałęzi przemysłu, w którym stoi kłopot z czarnym powietrzem powstającym w procesie przemysłowym.

Niezwykle modne - filtry modułowe, które traktowane są zwłaszcza w branży drzewnej i meblarskiej, znacznie dobro robią swoją funkcję również przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W własnej ofercie jesteśmy także wielkie jednostki modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne kiedy także słabe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów prezentują się całą powierzchnią filtracyjną. Używane są do suchych i delikatnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są brane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z przyczyny na domową sieć są wielką powierzchnię filtracyjną.

Dużo cała skala proponowanych odpylaczy pozwala nam dobry dobór maszyny do potrzeb klienta. Dużo wiedzy o naszej możliwości można otrzymać na własnej stronie internetowej lub łącząc się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas urządzenia odpylające są wygodne w kategorii przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany razem z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do wprowadzenia się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie jeszcze w Twojej głowie wykonanie i pozwala utrzymać w nim czystość, natomiast w czasie zimy w stylu recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.