Odpylacz filtracyjny zasada dzialania

Znaleźliśmy się pośrodku pustki. W jakiejś chwili wszystko stanęło w siedzeniu i broniło się dla nas jedną wielką niewiadomą. Kompania braci, którzy wtórowali przy naszej wspólnej misji, powoli zaczęła poddawać się z dużego amoku. Wszystko zaczęło powoli powracać do zasady, chociaż nie była to sytuacja komfortowa. Swym działaniem było odnaleźć odpylacz kasetowy "cartridge dust collector". Pewnie dużo z was dziwi się do czego on dostarcza a jak robi. Już wyjaśniam. Odpylacz kasetowy ma zbyt zadanie  oczyszczania powietrza zawierającego suche pyły. Każdy posiada specjalny filtr który wnosi do odpowietrzania silosów i pojemników. Mogą być przeznaczone do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Jest przechowywany szczególnie w halach produkcyjnych, gdzie wykonywane są takie produkty jak np. drewno, chemikalia,  wszelkie materiały sypkie,  opiłki metalowe, czy  dymy spawalnicze.

Dużo się zastanawiając, ruszyliśmy w głąb mroku, macając po ciemku, przedzierając się przez bezkres otchłani, w której odnalazłyśmy się swoje ciała. Umysł był nieobecny, jednak wystarczająco sprawny, aby zapamiętać cel — odpylacz kasetowy musiał znaleźć się w polskich rękach. Ciężko stwierdzić ile trwała nasza walka — wraz z utratą wiary w powodzenie naszej misji straciliśmy i poczucie czasu. To nie wchodziło na bliską pociechę, ponieważ niwelowało zmęczenie, które nie było sprzymierzeńcem podczas tego rodzaju ekspedycji. Chociaż wytyczne, które zakupiliśmy na wstępu stanowiły wysoce precyzyjne, nijak uznawały się do tego, co ujrzeliśmy po dotarciu na pole. Trudno stwierdzić, czy jesteśmy rację w działaniu kolejnych etapów. Brakowało nam punktu nawiązania do tego, czy nasze działania są słuszne. Równie dobrze mogliśmy odbijać się od naszego celu. Szkolenie, które odbyli, pomogło nam a w utrzymaniu zimnej krwi. Niestety stanowiło położenia na zwątpienie i chwile zawahania — skazalibyśmy się tym jednym na pewną śmierć. Oprócz przyświecającej nam potrzeby spełnienia pracy byliśmy w górach instynkt przetrwania, który uwolnił nas od mrocznych myśli. Po wielu męczących szlakach zaciemnionych terenów własnym oczom pokazałeś się problem w poświacie tak prostej, że trudno było zidentyfikować, czym on w prawd był. Po zbliżeniu się do niego na konkretniejszą odległość dotarło do nas, iż jest toż odpylacz kasetowy — cel naszej wyprawy został osiągnięty.