Obsluga klienta tauron

Jeżeli jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź zakładu gastronomicznego, toż szalenie dobro znasz, że szybkość obsługi klienta jest drinkiem spośród najważniejszych wyzwań, którym pragniesz sprostać. Jednakże chyba nie domyślałeś się nigdy, że istotny wpływ na ostatni atrybut nosi nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, lecz jednocześnie samo wprowadzenie zamówienia do sposobu i rozliczenie go w walucie fiskalnej.

Jeśli a Twój lokal urządzony istnieje w przestarzałe lub kilkoro zaawansowane, czy przestarzałe kasy, toż tenże element znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co bezpośrednio zabiera się na jego zadowolenie, natomiast jego odrzut z podawanych przez Ciebie usług! Na szczęście na targu pojawia się jeszcze więcej udogodnień, a branża gastronomiczna może brać z jeszcze bardziej rozwiniętych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio przenoszą się na grupa oferowanych usług! I tak z taką misją, która zamierza na planu poprawę jakości usług gastronomicznych, działamy my. Mamy Ci do zaoferowania drink z najbardziej zaawansowanych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej - program Gastro Pos Demo. Jego obsługa stanowi nie dość, że dużo intuicyjna, to też do złudzenia przypomina działalność na tradycyjnej kasie fiskalnej, więc pracownicy nie będą osiągali szerszych trudności z adaptacją do ostatnich rozwiązań! Ponadto cały program realizuje w porządku dotykowym, zapewniając łatwy a co najważniejsze, bardzo szybszy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera wyróżnia się znacznym zaawansowaniem technicznym i łatwością obsługi, ponieważ jest ona przez wpisanie właściwego dla poszczególnego pracownika kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej. Program Gastro Pos  jest zdecydowanym "Must have", jeśli chce Ciż na obsłudze użytkownika na najogromniejszym, światowym poziomie! Gastro Pos jest traktowany i ceniony w wielu wielkich lokalach gastronomicznych i wspaniałych barach! Nie zastanawiaj się więc ani chwili dłużej i potrzeb, aby Twój lokal wzniósł się na coraz większy stopień!