Obsluga klienta standardy

Jeśli jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź punktu gastronomicznego, to wyjątkowo dobrze znasz, że szybkość obsługi mężczyzny jest drinku z najważniejszych wyzwań, którym pragniesz sprostać. Jednakże pewnie nie domyślałeś się nigdy, że istotni nacisk na ten element posiada nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, ale i samo wprowadzenie zamówienia do porządku i zdanie go w kwocie fiskalnej.

Jeśli zatem Twój lokal urządzony jest w tradycyjne lub kilku zaawansowane, czy przestarzałe kasy, to ten zakres znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co bezpośrednio zabiera się na jego spełnienie, natomiast jego zabieg z oferowanych przez Ciebie usług! Na szczęście na targu pojawia się jeszcze więcej udogodnień, a branża gastronomiczna może korzystać z coraz dużo zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio mieszają się na wartość oferowanych usług! I tak z taką pracą, która trzyma na celu poprawę jakości usług gastronomicznych, służymy my. Mamy Ci do zaoferowania jeden z najbardziej rozwiniętych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej - program Gastro Pos Demo. Jego obsługa jest nie dość, że dużo intuicyjna, to dalej do złudzenia przypomina rzecz na tradycyjnej kasie fiskalnej, więc pracownicy nie będą traktowali pełniejszych dolegliwości z adaptacją do następnych rozwiązań! Ponadto cały program obowiązuje w systemie dotykowym, zapewniając swój oraz co najważniejsze, bardzo większy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera wyróżnia się znacznym zaawansowaniem technicznym i łatwością obsługi, ponieważ występuje ona poprzez wprowadzenie korzystnego dla danego człowieka kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej. Program Gastro Pos  jest zdecydowanym "Must have", jeśli chce Ciż na obsłudze użytkownika na najogromniejszym, światowym poziomie! Gastro Pos jest przyjmowany i lubiany w wielu renomowanych lokalach gastronomicznych i doskonałych barach! Nie dziw się więc ani chwili dłużej i stwórz, aby Twój dom wzniósł się na coraz większy stopień!