Obsluga kasy fiskalnej elzab jota

Jeżeli jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź zakładu gastronomicznego, toż znacznie dobra wiesz, że szybkość obsługi klienta stanowi pewnym spośród najważniejszych wyzwań, którym potrzebujesz sprostać. Jednakże pewnie nie domyślałeś się nigdy, że duży wpływ na ten aspekt ma nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, lecz również samo wprowadzenie zamówienia do systemu i złożenie go w kasie fiskalnej.

Jeżeli a Twój lokal wyposażony stanowi w dawne lub kilku zaawansowane, czy przestarzałe kasy, to tenże aspekt znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co dokładnie przemieszcza się na jego zadowolenie, tudzież jego wada z oferowanych przez Ciebie usług! Na szczęście na zbycie pojawia się coraz dobrze udogodnień, a branża gastronomiczna może stosować z jeszcze dużo rozwiniętych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio zabierają się na grupa świadczonych usług! I absolutnie z taką misją, która stanowi na planu poprawę jakości usług gastronomicznych, działamy my. Traktujemy Ciż do zaoferowania jeden z najbardziej rozwiniętych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej - program Gastro Pos Demo. Jego obsługa stanowi nie dość, że dużo intuicyjna, to ciągle do złudzenia przypomina rzecz na starej kasie fiskalnej, więc pracownicy nie będą uznawali większych trudności z adaptacją do ostatnich rozwiązań! Ponadto cały program pracuje w trybie dotykowym, zapewniając spokojny i co najważniejsze, znacznie szybszy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera cechuje się znacznym zaawansowaniem technologicznym i prostotą obsługi, ponieważ następuje ona przez wprowadzenie odpowiedniego dla poszczególnego pracownika kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej. Program Gastro Pos  jest zdecydowanym "Must have", jeśli zależy Ci na obsłudze użytkownika na ostatnim, światowym poziomie! Gastro Pos jest przyjmowany i ceniony w wielu renomowanych lokalach gastronomicznych i drogich barach! Nie dziw się więc ani chwili dłużej i dokonaj, aby Twój dom wzniósł się na coraz większy stopień!