Monitor z ekranem dotykowym

GASTRO POS jest programem, który daje na dużą i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako wysoce znany system na zbytu gastronomicznym bawi się dużym znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa działa w produkcji kelnerom również tymże tymże ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo dobrej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje pięknych oraz długich szkoleń, a bardzo łatwa metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, zintegrowana z wielką paletą funkcji, bardzo dokładnie sprawdzi się w nie lecz w małym, pojedynczym lokalu, lecz również w budów gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo pracom oraz modułom GASTRO POS jest dużo elastycznym systemem, jaki dostaniemy na zbytu. W współzależności od profilu lokalu, lub stanowi wówczas bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najidealniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich ludzi do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu rzeczy kiedy i owocu jaki generuje. W relacji od miejsca, można i ustalić widok opcji tak, aby był on dostosowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, pracodawca ma dojazd do całkowitych możliwości. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty lokalu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do jednych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w każdym etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z sposobami hotelowymi i urządzeniami do działań specjalnych.