Modelowanie wlosow za pomoca prostownicy

Moja siostra szczególnie uwielbia zabawy włosami, można porami ją głaskać, czesać dodatkowo je zamierzać. Jest przy tymże naprawdę zaangażowana, że chcąc żeby całość wyglądało idealnie potrafi jeden warkoczyk poprawiać sześć razy, za każdym razem przyczepiając na nie kokardki do włosów, lub wpina w nie spinki. Najbardziej ceni szkolne spektakle i przygotowanie się do nich. Jej ostateczna rola Królowej Śmieszki istniała dodatkowo zabawna i musiała perfekcyjnej fryzury i stroju. Na starcie mama wyplotła jej kilkanaście warkoczyków z położonymi w nie kokardkami. Następnie ta piękna jedenastolatka powiedziała nie, nie a nadal raz nie. Dużo będę robiła w pomieszczeniach.... no i się zaczęło. Godzina kręcenia natomiast ich modelowania. Wyglądała cudnie jak jedyna królewna. Ale jako wtedy pozostaje z księżniczkami dość szybko znowu zmieniła zdanie. Nie zaważając na ostatnie, że od rozpoczęcia układania się do spektaklu upłyneło już ponad dwie godziny. Niespodziewanie.... kompletnie zmieniła wizję, oraz w jej mowie szło to mniej więcej tak "nieeee, nie podoba mi się, w niczym nie przypominam arystokratki, co najwyżej jej podwładną". Wymyśliła sobie nową fryzurę, upięte włosy w budowie wypełnionego koka. Ponieważ tak jak stworzyła wcześniej posiadamy już umiejętność w upinaniu jej włosów zatem tymże całkowicie poszło nam szczególnie sprawnie. Jej mama z samej strony ja z dodatkowej dodatkowo w dwadzieścia chwili były znakomite.

Spineczki do włosów dla dziewczynek