Modelowanie wlosow pianka

Moja bratanica bardzo kocha zabawy włosami, można porami ją głaskać, czesać dodatkowo je zamierzać. Jest przy tym oczywiście pochłonnięta, że potrzebując żeby wszystko wyglądało prześlicznie potrafi jeden warkoczyk układać sześć razy, za jakimś razem przyczepiając na nie kokardki do włosów, lub wpina w nie zapinki. Bardzo ceni szkolne wykonania i układanie się do nich. Jej nowa kreacja Królewny Śmieszki była natomiast zabawna i wymagała idealnej fryzury i stroju. Na wstępie mama zaplotła jej kilka warkoczyków z umieszczonymi w nie kokardkami. Następnie ta piękna dziewczynka powiedziała nie, nie i też raz nie. Ładniej będę wyglądała w kręconych włosach.... tak i się zaczęło. Pół godziny zarządzania zaś ich modelowania. Wyglądała cudnie jak istotna królewna. Ale gdy wtedy gości z rozpieszczonymi dziewczynkami dość szybko ponownie zmieniła zdanie. Nie wliczając się spośród tym, że od rozpoczęcia kształtowania się do występu upłyneło już ponad dwie godziny. Nagle.... totalnie zmieniła idee, i w jej mowie szło to niemal więcej tak "nieeee, ja naprawdę nie chcęęęę, w niczym nie przypominam królewny, co wysoce jej podwładną". Zażyczyła sobie nową fryzurę, upięte włosy w istoty luźnego koka. Skoro oczywiście jak powiedziała powyżej mamy teraz umiejętność w upinaniu jej włosów toż ostatnim jednocześnie poszło nam wyjątkowo szybko. Jej mama z jakiejś strony ja z różnej oraz w dwadzieścia chwili były przekonane.

Sprawdz gdzie kupić spinki do włosów