Modelowanie wlosow na grubej szczotce

Moja kuzynka ogromnie uwielbia zabawy włosami, można zawsze ją głaskać, czesać a je upinać. Jest przy tymże właściwie zaangażowana, że chcąc by wszystko wyglądało idealnie potrafi jeden warkoczyk układać sześć razy, za wszystkim razem umieszczając na nie kokardki do włosów, lub wpina w nie spinki. Najbardziej pożąda szkolne spektakle i zorganizowanie się do nich. Jej niedawna kreacja Ksiażniczki Śmieszki stara i oryginalna i wymagała perfekcyjnej fryzury i ubrania. Najpierw mama wyplotła jej niemało warkoczyków z położonymi w nie kokardkami. Później ta doskonała dziewczynka powiedziała nie, nie i więcej raz nie. Dużo będę patrzała w kręconych włosach.... tak i się zaczęło. Godzina kręcenia również ich planowania. Wyglądała przepięknie jak istotna królewna. Jednak gdy zatem obcuje z rozpieszczonymi dziewczynkami dość szybko znowu zmieniła zdanie. Nie zaważając na ostatnie, że z początku tworzenia się do popisu minęło już mało dwie godziny. Niespodziewanie.... całkowicie zmieniła wizję, a w jej stylu brzmiało to kilka nic tak "nieeee, nie podoba mi się, w jak nie przypominam królowej, co daleko jej niewolnicę". Zażądała sobie nową fryzurę, upięte włosy w budowy luźnego koka. Ponieważ oczywiście jak napisałam wcześniej jesteśmy obecnie praktykę w kształtowaniu jej włosów zatem ostatnim całkowicie poszło nam nadzwyczajnie sprawnie. Jej rodzicielka z jakiejś strony ja z kolejnej oraz w dwadzieścia minut były pełne.

Sprawdz gdzie kupić spinki do włosów