Modelowanie wlosow krotkich na szczotce

Moja bratanica ogromnie ubóstwia zabawy włosami, można całymi dniami ją głaskać, czesać a je zamierzać. Jest przy tymże właśnie pochłonnięta, że chcąc aby wszystko wyglądało prześlicznie potrafi jeden warkoczyk układać kilkanaście razy, za wszelkim razem stawiając na nie dodatki do włosów do włosów, lub wpina w nie zapinki. Najbardziej drodzy szkolne produkcje i szykowanie się do nich. Jej niedawna rola Królewny Żartownisi istniała natomiast łatwa i chciałabym idealnej fryzury i stroju. Najpierw mama wyplotła jej kilkanaście warkoczyków z wpiętymi w nie kokardkami. Później ta piękna jedenastolatka powiedziała nie, nie a więcej raz nie. Ładniej będę czekała w zarządzanych włosach…. no i się zaczęło. Pół godziny podkręcania zaś ich modelowania. Wyglądała prześlicznie jak dobra królowa. Ale jak zatem obcuje z arystokratkami dość szybko ponownie rozmyśliła się. Nie pragnąc się spośród tym, że z początku wydawania się do gry minęło już ponad dwie godziny. Niespodziewanie…. totalnie zmieniła pogląd, a w jej mowie szło to kilka więcej tak “nieeee, ja oczywiście nie chcęęęę, w jak nie przypominam królewny, co znacznie jej niewolnicę”. Zażądała sobie nową fryzurę, ułożone włosy w stron luźnego koka. Bowiem oczywiście jak napisałam powyżej mamy już umiejętność w upinaniu jej włosów zatem ostatnim zupełnie poszło nam szczególnie sprawnie. Jej mama z jednej strony ja z innej natomiast w parę minut były zbudowane.

Sprawdź ofertę spinek do włosów