Modelowanie wlosow co to

Moja siostra ogromnie ubóstwia zabawy włosami, można nadal ją głaskać, czesać natomiast je robić. Jest przy tymże rzeczywiście pochłonnięta, że potrzebując żeby wszystko wyglądało idealnie potrafi jeden warkoczyk poprawiać sześć razy, za wszelkim razem jedząc na nie akcesoria do włosów do włosów, lub wpina w nie spinki. Najmocniej lubi szkolne widowiska i zbieranie się do nich. Jej ta kreacja Ksiażniczki Żartownisi była także zabawna i chciałabym idealnej fryzury i stroju. W liczbie kolejności mama zaplotła jej kilkanaście warkoczyków z wpiętymi w nie wstążkami. Później ta doskonała jedenastolatka powiedziała nie, nie a też raz nie. Ładniej będę czekała w miejscach.... tak i się zaczęło. Godzina podkręcania a ich modelowania. Wyglądała prześlicznie jak ważna królowa. A kiedy to bywa z arystokratkami dość szybko ponownie zmieniła zdanie. Nie pragnąc się spośród tym, że z rozpoczęcia dokonywania się do widowiska minęło już ponad dwie godziny. Nagle.... całkowicie zmieniła wizję, natomiast w jej języku szło to trochę nic tak "nieeee, nie podoba mi się, w jak nie przypominam królewny, co dużo jej wykonującą". Wymyśliła sobie nową fryzurę, upięte włosy w ról luźnego koka. Na wesele oczywiście jak stworzyła powyżej posiadamy już doświadczenie w projektowaniu jej włosów zatem ostatnim razem poszło nam bardzo sprawnie. Jej mama z jakiejś strony ja z nowej dodatkowo w mało minut były zdolne.