Modelowanie sztywnych wlosow

Moja kuzynka bardzo lubi zabawy włosami, można nieustannie ją głaskać, czesać natomiast je wykonywać. Jest przy tymże naprawdę pochłonnięta, że potrzebując by całość wyglądało prześlicznie potrafi jeden warkoczyk poprawiać pięć razy, za wszystkim razem nakładając na nie kokardki do włosów, lub wpina w nie spinki. Bardzo drodzy szkolne wykonania i skupienie się do nich. Jej niedawna rola Królowej Śmieszki stara i zabawna i chciałabym doskonałej fryzury i sukni. Najpierw mama wyplotła jej parę warkoczyków z umieszczonymi w nie kokardkami. Później ta piękna dziewczynka powiedziała nie, nie a dodatkowo raz nie. Lepiej będę patrzała w zarządzanych włosach.... no i się zaczęło. Godzina kręcenia również ich modelowania. Wyglądała prześlicznie jak duża królewna. Jednak gdy to pozostaje z rozpieszczonymi dziewczynkami dość szybko ponownie zmieniła zdanie. Nie zaważając na to, że z rozpoczęcia produkowania się do występu minęło już ponad dwie godziny. Niespodziewanie.... całkowicie zmieniła idee, oraz w jej stylu szło to prawie dużo tak "nieeee, nie podoba mi się, w niczym nie przypominam arystokratki, co dużo jej podwładną". Zażądała sobie nową fryzurę, ułożone włosy w strukturze wypełnionego koka. Bo oczywiście jak napisałam wcześniej mamy już biegłość w projektowaniu jej włosów zatem tym całkowicie poszło nam szczególnie szybko. Jej mama z jakiejś strony ja z dodatkowej a w dwadzieścia chwili były stworzone.

Sprawdź ofertę spinek do włosów