Krajalnica na korbke

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej z lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną książkę i wieloletnie doświadczenie, jakie spośród uczciwością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które może kroić zarówno twarde kiedy i delikatne artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie przeprowadza się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej klasy Krajalnica została przygotowana z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i produkcję maszyny. Produkty z jakich przygotowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie korzystają związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze określeni nierdzewnej, co znacznie przydłuża ich moc. Inne elementy zostały zrealizowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony stanowi w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego zaś jego przywróceniu. Krajalnica istnieje więcej urządzona w specjalną blokadę, która pozwoli na zdjęcie stołu podawczego tylko jak znajduje się on w książek zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w roli przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.