Krajalnica lozamet czesci zamienne

W handlach dodatkowo w gospodarstwach domowych bardzo często zachodzi potrzeba pokrojenia czegoś w swoje, cienkie plastry. Działa to przede każdym wędlin, serów i pieczywa, jednak daje się, że krajalnica bywa wykorzystywana i do drugich celów, na dowód do cięcia warzyw czy produktów, gdy musimy ich w stron cienkich plasterków.

W relacje od tego, co pragnę kroić na krajalnicy, stanowi ona urządzona w specjalne ostrze - dobre lub ząbkowane. Ząbkowane dane jest do krojenia pieczywa, co daje łatwo "wgryźć się" w jego postać i powoduje równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z serii gdy chodzi o wędliny czy sery, zależy nam szczególnie na długich, równych plastrach, które wycina się gładko i bez specjalnego wysiłku. Do tego projekcie używamy krajalnicy z lekką, a bardzo wysoką krawędzią, która doskonale radzi sobie z prostymi, kiedy i bardzo delikatnymi wędlinami i serami.

Krajalnica Maga 310p to precyzyjna maszyna do krojenia, polecana zwłaszcza do domów gastronomicznych również do sklepów. Jest przekazywana przez producenta ze względu na własną wysoką odporność i możliwość obsługi. Dzięki tym ruchom każdy, po pierwszym szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa oraz higieny pracy, może przystąpić do lektury z krajalnicą i przekazywać naszym użytkownikom wędliny czy sery pokrojone w ścisłe plastry. Krajalnice dobrych właściwości zezwalają na duże uporanie się z pokrojeniem dużej dawce wędlin lub serów, przy niewielkim wkładzie pozycji i szybkości pracownika. Taka krajalnica w biznesie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki kiedyś brano na krojenie produktów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, jak zatem jest wymuszane na przykład w przypadku szynek surowych, które jada się wyłącznie w plasterkach grubości bibułki.