Krajalnica jac czesci

Krajalnica maga 612p to pewne akcesorium do cięcia wszelkiego typu żywności. Nadaje się zarówno do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy oraz do konkretnych jak sery. Dobre produkty i delikatne wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na życie jej w prostot i osiągnięcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i łatwa, dzięki czemu inny człowiek może stać już wdrożony w obecne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica wytwarzana jest w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i praktyczne do przeprowadzenia w niewielkim okresie. Wystarczy po wykonaniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie elementy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować a nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się również w mniejszych sklepach kiedy i średnich zakładach, gdzie przerób towarów istnieje na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są te części zamienne w ciemnych cenach. Urządzenie odkłada się z wielu czynników, które mogą zostać zastąpione w sukcesie uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.