Komputer pika w czasie pracy

W własnej możliwości znajdują się jedynie dobre oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z poradą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w momencie pracy, ochrona książki oraz funkcjonalność obsługi są tutaj na doskonałym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki zastosowaniu doskonałej klasie składników, technicznie ulepszają formę i ciągły rozwój w charakterze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W własnym wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz też skomplikowane także znacznie funkcjonalne maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego i maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zachowaniu agregatów ssących o intensywności od 3 do 300 kW, z planem filtracji o jakimś rozmiarze i wszystkimi typami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i napędzają je w drugich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie fakty są dostosowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych oraz są optymalnym narzędziem do prowadzenia czynności dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Dania te brane są przy zasysaniu większych sumy suchego materiału z wielkich przestrzeni. Zostały przeprowadzone według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Budzimy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i punktów we jakichkolwiek gałęziach przemysłu. Myślimy i podejmujemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.