Kasy fiskalne 1 maja czestochowa

http://pro-ma-serwis.pl/bagproject/Torby-Podrozne-c151/

Na start warto dodać co ma serwisowanie kas fiskalnych: fiskalizację kasy, konieczne przeglądy techniczne, wszystkie naprawy tworzone w toku gwarancji i po upływie gwarancji, a także niezbędne czynności konserwacyjne. Dodatkowo serwisant kasy fiskalnej płaci za wpisy do lektury serwisowej i zgłasza fiskalizację kasy do US.

Kasy fiskalne tarnów oferuje swoim klientom dodatkowe usługi: szkolenia z poziomu obsługi kas fiskalnych, a ponadto uwagę w właściwym zaprogramowaniu nazw towarowych oraz stawek PTU.

W terminie potrzebnych przeglądów technicznych serwisant przeprowadza następujące czynności: – ocenia stan plomb kasy natomiast ich zgodę z wpisami w książce serwisowej i dokumentacji serwisu, – sprawdza program kasy, jego wersję, współpracę z napisami w sztuce kasy i dokumentacją serwisu, – sprawdza poprawność działania kasy, szczególnie w rozmiarze emisji dokumentów fiskalnych, – ocenia stan obudowy kasy, pamięci fiskalnej, płyty pierwszej i modułu fiskalnego co do zgody z faktami konstrukcyjnymi, – sprawdza poprawność pracy wyświetlacza konsumenta, – wynik przeglądu wspólnie z zaleceniami zapisuje w pozycji serwisowej.

Ciekawostki: 1. Konieczny przegląd techniczny musi być przygotowany i wtedy, kiedy użytkownik kasy zawiesił własną pracę czyli z pewnej przyczyny zaprzestał rejestrowanie zakupów na kasie fiskalnej, jednakże nie wyrejestrował kasy. 2. W sezonie przeglądu technicznego traktowane są przede ludziom te czynniki konstrukcyjne kasy, które są odpowiedzialne za rejestrowanie zakupów a jakich nieprawidłowe życie mogłoby wpłynąć na złe wyliczanie podatków. Tak to w porządku przeglądu serwisant nie wyszukuje usterek, które wpływają na działanie kasy, ani także nie sprawdza, czy kolejne czynniki wyposażenia, np. mechanizm odpowiedzialny za drukowanie, zasilanie – działają dobrze. Oczywiście, użytkownik może poprosić serwisanta o sprawdzenie stanu kasy i komunikację uszkodzonych elementów, przecież będą ostatnie funkcje wykonywane poza przeglądem technicznym.