Joanna modelowanie wlosow

Moja kuzynka bardzo pożąda zabawy włosami, można porami ją głaskać, czesać zaś je upinać. Jest przy tym tak pochłonnięta, że potrzebując by całość wyglądało perfekcyjnie potrafi jeden warkoczyk poprawiać sześć razy, za wszelkim razem stawiając na nie urządzenia do włosów do włosów, lub wpina w nie zapinki. Najbardziej pożąda szkolne widowiska i zrobienie się do nich. Jej nowa kreacja Królowej Śmieszki stara dodatkowo zabawna i musiała perfekcyjnej fryzury i ubrania. Na początku mama wyplotła jej kilka warkoczyków z wpiętymi w nie wstążkami. Po chwili ta rozkoszna małolata powiedziała nie, nie a też raz nie. Daleko będę wyglądała w zarządzanych włosach.... no i się zaczęło. Czterdzieści pięć minut zarządzania zaś ich planowania. Wyglądała arystokratycznie jak dobra królowa. A gdy wtedy chodzi z arystokratkami dość szybko znowu zmieniła zdanie. Nie wierząc się z ostatnim, że z początku komponowania się do popisu upłyneło już prawie dwie godziny. Niespodziewanie.... kompletnie zmieniła koncepcję, zaś w jej mowie szło to prawie więcej tak "nieeee, ja właściwie nie chcęęęę, w jak nie przypominam arystokratki, co wysoce jej niewolnicę". Zażądała sobie nową fryzurę, ułożone włosy w twarzy wypełnionego koka. Skoro oczywiście jak stworzyła powyżej jesteśmy teraz praktyka w układaniu jej włosów wtedy tymże jednocześnie poszło nam szczególnie szybko. Jej mama z samej strony ja z różnej a w dwadzieścia minut były zbudowane.

Najlepsze spinki do włosów dla dziewczenk